MILL Frezy do drewna

Frezy do drewna produkujemy według projektu Klienta

PPHU MILL Dariusz Stachowski

Specjalizujemy się w produkcji jednostkowej frezów do drewna, narzędzi nietypowych, wykonywanych na zamówienie, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Do produkcji wykorzystujemy tylko materiały wysokiej jakości, bazując na stałych i sprawdzonych dostawcach.

Wieloletnie doświadczenie oraz tysiące zaprojektowanych i wykonanych narzędzi specjalnych, pozwalają zaoferować produkt spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Polityka indywidualnego i rzetelnego podejścia do każdego Klienta, przyczynia się do ciągłego wzrostu ich liczby, a co za tym idzie do nieustannego rozwoju naszej firmy.

Duże doświadczenie, szczególna dbałość w ustaleniu wszystkich szczegółów technicznych dotyczących warunków obróbki, wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz precyzja wykonania, przyczyniają się do wysokiej efektywności ekonomicznej naszych narzędzi.

Zakres świadczonych usług

  • Projektowanie i produkcja narzędzi,
  • Regeneracja narzędzi,
  • Ostrzenie narzędzi,
  • Toczenie konwencjonalne i CNC,

  • Frezowanie konwencjonalne i CNC,
  • Szlifowanie płaszczyzn,
  • Szlifowanie wałków,
  • Obróbka elektroerozyjna drutowa i wgłębna CNC.

>> OFERTA FIRMY <<

PPHU MILL współpracuje z Korporacją Quest - producentem półfabrykatów stali szybkotnących i węglika spiekanego.

Frezy do drewna

Frezowanie to rodzaj obróbki skrawaniem. To właśnie frezarka jest tutaj obrabiarką, która wykonuje frezowanie. Ruch obrotowy zawsze wykonuje narzędzie, a ruch posuwowy (w zależności od konstrukcji obrabiarki, na której jest prowadzona obróbka) wykonywany jest również przez narzędzie lub przez przedmiot obrabiany.

Frezowanie drewna nadaje odpowiedni kształt obrabianego materiału. Frezuje się w drewnie, metalu, tworzywach sztucznych jak również w innych materiałach. Dzięki frezowaniu przedmiot przybiera określony kształt i wygląd.

Frezowanie stosuje się również do wykonywania zdobień i dekoracji.

Głowice do drewna

Głowica frezowa to narzędzie obrotowe posiadające wymienne ostrza. Służy do obróbki płaszczyzn, kół zębatych i gwintów. Głowicę mocuje się bezpośrednio do wrzeciona frezarki.